Specijalista za digitalni marketing

Tim ilustracija

Tražimo mlade stručnjake za digitalni marketing koji bi se pridružili našem timu u Nišu

Neophodne kvalifikacije:

  • Radno iskustvo od minimum 1 godine na sličnim poslovima;
  • Napredni nivo znanja Engleskog jezika;
  • Poznavanje platformi za digitalni marketing: Facebook, Instagram, LInkedIn, Google Ads, Google analytics, FB Business Manager, povezani oglasi.

Opis posla:

  • Kreiranje marketinške strategije,  implementacija i upravljanje digitalnim kampanjama za potrebe kompanije;
  • Kreiranje digitalnih promotivnog materijala i promotivnih aktivnosti putem kanala digitalnog marketinga (društvene mreže i email marketing);
  • Analiza tržišta i prilagođavanje marketinških aktivnosti u skladu sa rezultatima analiza;
  • Povećanje svesti o brendu i stope konverzije u digitalnom domenu;
  • Svakodnevna saradnja sa kreativnim timom u smislu stvaranja sadržaja za kampanje;
  • Izveštavanje o rezultatima kampanja i drugih aktivnosti;
  • Kreiranje A / B kampanje za testiranje;
  • Praćenje protoka saobraćaja na veb sajtovima i periodično dostavljanje internih izveštaja i prezentacije;
  • Održavanje naloga na društvenim mrežama.

Od Vas očekujemo:

  • Poznavanje rada na računaru;
  • Profesionalan pristup poslu;
  • Kreativnost i proaktivnost;

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, konkurišite popunjavanjem forme:

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Aplicirajte popunjavanjem forme